Wrzesień 19th, 2017

Ciąg dalszy wakacyjnych wspomnień. Tym razem w roli głównej nasz najmłodszy wnuk Tobiasz.

 

Drugie urodzinki Tobiasza spędziliśmy w gronie najbliższych w Tuchomku. Uroczysty obiad urodzinowy skonsumowaliśmy na rozświetlonym słońcem tarasie. Niestety wiatr przywiał deszczowe chmury, dlatego dalszy ciąg urodzin przenieśliśmy na zadaszony taras. Wiatr spłatał nam tego dnia jeszcze jednego figla. Spowodował, że piękny, ogromny balon w kształcie dwójki,  wypełniony helem pofrunął w przestworza, zanim zdołaliśmy go sfotografować. Tym faktem najbardziej przejęła się siostrzyczka Jubilata.

Urodzinowy torcik Tobiaszka, pięknie udekorowany owocami oraz cukrowym samochodzikiem był przepyszny i goście bardzo chętne sięgali po dokładkę.

 

SONY DSC

SONY DSC

Tobiasz uwielbia w Tuchomku zabawy z wodą. Tak długo manewrował przy kranie aż cały uroczysty strój łącznie z butami został skutecznie przemoczony.  Dlatego później wystąpił na sportowo i boso, co zresztą jeszcze tylko dodało mu uroku. Jego wrodzony czar potrafi obronić się w każdej sytuacji.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Korony księżniczek i księcia wykonane przez ciocię Natalkę i Olenkę.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Olenka obok braciszka była najchętniej w tym dniu fotografowana. Ona zawsze doskonale czuje się przed obiektywem. Obiektyw ją po prostu kocha.   

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC